Medycyna estetyczna

Botoks:

Co to jest botoks?

Botox blokuje mięśnie odpowiedzialne za pojawienie się zmarszczek na twarzy:

  • zmarszczki poprzeczne czoła;
  • lwia zmarszczka;
  • kurze łapki.

Botox zmniejsza także działanie gruczołów potowych w przypadku nadmiernej potliwości (nadmierne pocenie się pod pachą, rąk i stóp).

Jaki jest efekt podania Botoxu?

Botox wygładza skórę po wstrzyknięciu już niewielkiej ilości substancji. Zmarszczki stają się rozmyte, twarz wygląda na bardziej zrelaksowaną., ale pozostaje ruchoma – rezultat jest więc całkowicie naturalny.

Wynik wstrzyknięcia zauważalny jest od trzeciego dnia i jest optymalny po 15 dniach. Efekt działania produktu wynosi od 6 do 9 miesięcy.

Sprawdź naszą ofertę już dziś! Zachowaj młodość na lata!

Mezoterapia:

Mezoterapia to działający miejscowo zabieg niechirurgicznej medycyny kosmetycznej, wykorzystujący wielokrotne wstrzyknięcia leków farmaceutycznych i homeopatycznych, ekstraktów roślinnych, witamin i innych składników do tłuszczu podskórnego, tym samym dostarczający bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych.

Mezoterapia igłowa ma dwojakie działanie

  • miejscowe podanie preparatów maksymalizuje skuteczność ich działania, jednocześnie redukując obciążenie wątroby i nerek, które ma miejsce przy doustnym podawaniu leków.
  • wywołane iniekcjami uszkodzenia skóry pobudzają ją do samo regeneracji.

Kwas hialuronowy:

Kwas hialuronowy jest jednym z najczęściej stosowanych wypełniaczy. Odpowiednio podawany preparat kwasu hialuronowego, w zależności od wskazań, nie tylko uzupełni jego niedobór, ale także wypełni zmarszczki i bruzdy, poprawi owal twarzy oraz uformuje usta. Pomimo stopniowej degradacji preparatu, po zniknięciu efektu wypełnienia widoczna jest znaczna poprawa stanu skóry – podawanie kwasu stymuluje naturalne procesy regeneracyjne.