NovaDent

Pierwsza wizyta

Zapraszamy

Pierwsza wizyta

Zapraszamy do naszego gabinetu przy ulicy Mickiewicza 14C w Dębnie. Zapewniamy naszym Pacjentom profesjonalne leczenie stomatologiczne oraz zabiegi medycyny estetycznej.

Wizyta u stomatologa może być dla Pacjenta trudna, nawet jeśli nie cierpi on na lęk przed zabiegami dentystycznymi. Zdajemy sobie sprawę, w jak delikatną sferę wkracza stomatolog, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Jeśli jesteś szczególnie wymagającym Pacjentem, powiedz nam wprost o swoich oczekiwaniach i obawach – zrobimy, co w naszej mocy, byś czuł się u nas dobrze, a cały przebieg leczenia był dla Ciebie zrozumiały.

Poznaj etapy

Pierwszej wizyty

Zanim przyjdziesz do nas pierwszy raz, zapoznaj się proszę ze wskazówkami poniżej – będziesz wiedział, czego się spodziewać i jak się przygotować. Zabierz ze sobą pozytywne nastawienie – my zajmiemy się resztą!

Zapraszamy
w wyznaczonej godzinie

Na pierwszej wizycie założymy Twoją kartę Pacjenta, dlatego zależy nam, byś nie przyszedł spóźniony.

Wypełnij
nasz formularz

Pomoże to nam usprawnić przebieg wywiadu lekarskiego.

Weź ze sobą dokument tożsamości

Będziemy potrzebowali Twoich danych do założenia karty Pacjenta.

Pierwsza wizyta to wywiad i diagnoza

Na wstępie lekarz stomatolog porozmawia z Tobą. Potem oczyści Twoje zęby i zbada całą jamę ustną. Może też zlecić wykonanie zdjęcia RTG.

Novadent

Skontaktuj się

Chciałabyś umówić się na wizytę? Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania dogodnego terminu.

    Novadent

    Pacjenci o nas