NovaDent

Tomasz Kunat

Novadent

Tomasz Kunat

Lekarz dentysta. Właściciel NovaDent.

Jestem właścicielem gabinetu stomatologicznego NovaDent. Już od najmłodszych lat wiedziałem, że moja przyszłość będzie związana ze stomatologią. Podejmując decyzję o powstaniu kliniki NovaDent, kierowałem się chęcią stworzenia miejsca, w którym Pacjenci powiatu myśliborskiego otoczeni zostaną profesjonalną opieką medyczną pod okiem zespołu wspaniałych ludzi, którzy w oparciu o najnowocześniejsze technologie i metody leczenia będą nie tylko profesjonalistami, ale również stworzą miłą i przyjazną dla Pacjentów atmosferę

W NovaDent zajmuję się głównie implantologią, chirurgią stomatologiczną i protetyką, wykorzystując najnowsze metody leczenia oraz najnowsze osiągnięcia technologiczne, jednocześnie zapewniając Pacjentowi bezstresową atmosferę. Ukończyłem Curriculum Implantologiczne. Rozwój zawodowy jest dla mnie bardzo istotny, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu kursach z zakresu stomatologii, a w prowadzonym przeze mnie gabinecie wdrażam najnowsze standardy leczenia na światowym poziomie.

Największą satysfakcję daje mi uśmiech zadowolonego z leczenia Pacjenta.

W wolnym czasie moją pasją są podróże, książki psychologiczne i języki obce.

Zobacz zespół

Novadent

Skontaktuj się

Chciałabyś umówić się na wizytę? Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania dogodnego terminu.

    Novadent

    Pacjenci o nas